KOKTEYL ALANI (AÇIK ALAN)

Lansmanınızı Unutulmaz Kılmak İçin
İdeal Bir Mekan!

Kullanım Alanı
0
Maksimum Kapasite
0 kişi

Sunduğumuz Hizmetler

Başarıyı Kutlayın
Lansmanınızı
Eşsiz Kılın

Lansman alanımız özel etkinlikler, partiler veya iş toplantıları gibi her türlü etkinliğe uygun olarak tasarlanmıştır. Açık alan ve yarı açık alanıyla ideal bir karşılama ve tanıtım alanı olarak dikkat çekmektedir.

Kurumsallara Özel
İdeal Lansman Alanı

Kokteyl ve lansman alanımız, unutulmaz anlar yaşamanız için size mükemmel bir ortam sunuyor. Kurumsal bir toplantı düzenlemek veya özel etkinliklerinizi kutlamak için tercih edebileceğiniz ideal bir mekanımızda sizleri samimi bir atmosferde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

1200x350_Salon_Lansman_Panoramik_Hali_1-min

Kokteyl Alanımızı Yakından Keşfedin

Bizim için en önemli şey, sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilmektir. Her detayı özenle düşünülmüş salonumuzda, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi bulacaksınız. Işıltılı avizeler, zarif çiçek aranjmanları, özenli masa düzenlemeleri ve daha fazlasıyla salonumuz, sizin ve misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam sunuyor.

Kokteyl&Lansmana Uygun Açık Alanımıza
Online Rezervasyon Yapmak Çok Kolay!

Bu özel gününüzde salonumuzda belirleyeceğiniz günü rezerve etmek çok kolay! Aşağıdaki formdan rezerve edilmesini istediğiniz günü ve saati seçin. Size ait bir kaç bilgiyi doldurup, peşinatı online kredi kartınızla ödemeniz yeterli. Artık o özel gün için mekanınız hazır!
Scroll to Top