KONFERANS SALONU

İlham Verici Konferanslar,
Yenilikçi Düşüncelerin İnşa Edildiği Sahne

Kullanım Alanı
0
Maksimum Kapasite
0 kişi

Sunduğumuz Hizmetler

Büyük Fikirlerin
Buluşma Noktası

Bizim konferans alanımız, geleceğin liderlerini ağırlamak ve büyük fikirlerin yeşerdiği bir ortam sunmak için tasarlanmıştır. 
Öğrenciler, öğretmenler ve eğitim uzmanları, ilham verici konferanslar, atölyeler ve etkinlikler aracılığıyla bir araya gelerek bilgi ve deneyim paylaşımında bulunur, güçlü bağlantılar kurar ve geleceğe dair umut dolu adımlar atar.

Yenilikçi Fikirlerin
Doğduğu Yer

Konferans salonumuz, yaratıcılığın ve yenilikçiliğin can damarıdır. Burada, öncü düşünürler, ilham verici konuşmacılar ve vizyon sahibi liderler bir araya gelerek, geleceğin fikirlerini şekillendirmektedir.
İş dünyasının en yeni trendlerini keşfetmek, güçlü bağlantılar kurmak ve işbirlikleri oluşturmak için sizleri bekliyoruz.

1200x350_Salon_Panoramik_Halleri_Konferans-min

Konferans Salonumuzu
Yakından Keşfedin

Bizim için en önemli şey, sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilmektir. Her detayı özenle düşünülmüş salonumuzda, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi bulacaksınız. Işıltılı avizeler, zarif çiçek aranjmanları, özenli masa düzenlemeleri ve daha fazlasıyla salonumuz, sizin ve misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam sunuyor.

Konferans Salonumuza Online Rezervasyon Yapmak Çok Kolay!

Bu özel gününüzde salonumuzda belirleyeceğiniz günü rezerve etmek çok kolay! Aşağıdaki formdan rezerve edilmesini istediğiniz günü ve saati seçin. Size ait bir kaç bilgiyi doldurup, peşinatı online kredi kartınızla ödemeniz yeterli. Artık o özel gün için mekanınız hazır!
Scroll to Top