SALON A

Trendleri Yakalayan, Genç Ruhlu Bir Düğün ve Etkinlik Salonu

Kullanım Alanı
0
Maksimum Kapasite
0 kişi

Sunduğumuz Hizmetler

Aşkı İlham Alan
Özel Bir Mekan

Aşkın ilham bulduğu özel bir mekanız. Düğün hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Aşkınızı taçlandırın, unutulmaz bir düğün deneyimi yaşayın.

Düğününüzdeki Mutluluğun Mimarı Olalım

Düğününüzdeki her anı, unutulmaz anılarla süslemek için bize güvenebilirsiniz. Biz, mutluluğunuzun mimarları olarak, size eşsiz bir düğün deneyimi sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

1200x350_Salon_B_foto_1-min

A Salonumuzu Yakından Keşfedin

Bizim için en önemli şey, sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilmektir. Her detayı özenle düşünülmüş salonumuzda, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi bulacaksınız. Işıltılı mekan, zarif çiçek aranjmanları, özenli masa düzenlemeleri ve daha fazlasıyla salonumuz, sizin ve misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam sunuyor.

A Salonumuza Online Rezervasyon Yapmak Çok Kolay!

Bu özel gününüzde salonumuzda belirleyeceğiniz günü rezerve etmek çok kolay!
Aşağıdaki formdan rezerve edilmesini istediğiniz günü ve saati seçin.
Size ait bir kaç bilgiyi doldurup, peşinatı online kredi kartınızla ödemeniz yeterli. Artık o özel gün için mekanınız hazır!

Önemli Not: Salon A sadece TekGıda İş Sendikası üyeleri rezervasyon yapabilmektedir. Rezervasyon için TekGıda iş sendika numarası gerekmektedir. Rezervasyon yapan kişinin üyeliğinin aktif ve kendi adına olması gerekmektedir.

Rezervasyon Öncesi Hatırlatma


Salon A'da rezervasyon oluşturabilmeniz için TekGıda İş Sendikası üyesi olmanız gerekmektedir. Rezervasyon esnasında sizden sendika üyelik numaranız istenecektir. Sendika üyeliğinizin aktif olması gerekir ve rezervasyonu sadece üyenin kendi adına oluşturabilirsiniz.

Bu pencereyi sağ üstteki X butonu ile kapatıp sayfayı incelemeye, üye iseniz rezervasyon oluşturmaya devam edebilir veya aşağıdaki linkten;

Diğer Salonlara Göz Atabilirsiniz

Bu kapanacak 0 saniye

Scroll to Top