SALON B

Geleneksel Zenginlikleri ​
Modern bir Atmosferde Yaşayın

Kullanım Alanı
0
Maksimum Kapasite
0 kişi

Sunduğumuz Hizmetler

Gelenekleri
Yaşatan Bir Mekan

İster kına geceniz, ister sünnet düğününüz olsun. Geleneklere uygun düğünlerinizi ve özel etkinliklerinizi muhteşem bir atmosferde kutlamak için ideal bir mekan sunuyoruz. Kusursuz hizmet anlayışımızla sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hayalinizdeki Atmosferi
Hissettiren Mekan

Zarif oturma düzenlemeleri, çiçeklerle süslenmiş masalar, ferah dans pisti ve zengin donanımlı ses ve ışık sistemi ile düğünlerinizde hayallerinizdeki atmosferi hissetmenize yardımcı oluruz.

1200x350_Salon_B_foto_1-min

B Salonumuzu Yakından Keşfedin

Bizim için en önemli şey, sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilmektir. Her detayı özenle düşünülmüş salonumuzda, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi bulacaksınız. Işıltılı mekan, zarif çiçek aranjmanları, özenli masa düzenlemeleri ve daha fazlasıyla salonumuz, sizin ve misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam sunuyor.

B Salonumuza Online Rezervasyon Yapmak Çok Kolay!

Bu özel gününüzde salonumuzda belirleyeceğiniz günü rezerve etmek çok kolay! Aşağıdaki formdan rezerve edilmesini istediğiniz günü ve saati seçin. Size ait bir kaç bilgiyi doldurup, peşinatı online kredi kartınızla ödemeniz yeterli. Artık o özel gün için mekanınız hazır!
Scroll to Top