SALON A+B

Büyük Aşkınızı
Büyük Mekanda Kutlayın

Kullanım Alanı
0
Maksimum Kapasite
0 kişi

Sunduğumuz Hizmetler

Geniş Aileli
Büyük Davetler

Düğün salonumuz, geniş ve ferah bir alana sahip olup ister büyük bir davetli grubu olan düğün, ister kına gecesi, ister sünnet töreni için ideal bir seçenektir. Modern ve zarif tasarımıyla geniş aileli misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmak için her ayrıntıyı düşündük.

Düğününüzü Büyük
Bir Alanda Kutlayın

Düğünler, hayatınızın en özel günlerinden biridir ve biz, düğün salonu olarak bu anı benzersiz kılmak için burada bulunuyoruz.

1200x350_Salon_C_Panoramik_Hali_1-min

A + B Salonumuzu Yakından Keşfedin

Bizim için en önemli şey, sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilmektir. Her detayı özenle düşünülmüş salonumuzda, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi bulacaksınız. Işıltılı avizeler, zarif çiçek aranjmanları, özenli masa düzenlemeleri ve daha fazlasıyla salonumuz, sizin ve misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam sunuyor.

A + B Salonumuza Online Rezervasyon Yapmak Çok Kolay!

Bu özel gününüzde salonumuzda belirleyeceğiniz günü rezerve etmek çok kolay! Aşağıdaki formdan rezerve edilmesini istediğiniz günü ve saati seçin. Size ait bir kaç bilgiyi doldurup, peşinatı online kredi kartınızla ödemeniz yeterli. Artık o özel gün için mekanınız hazır!

Rezervasyon Öncesi Hatırlatma


Salon A+B'de rezervasyon oluşturabilmeniz için TekGıda İş Sendikası üyesi olmanız gerekmektedir. Rezervasyon esnasında sizden sendika üyelik numaranız istenecektir. Sendika üyeliğinizin aktif olması gerekir ve rezervasyonu sadece üyenin kendi adına oluşturabilirsiniz.

Bu pencereyi sağ üstteki X butonu ile kapatıp sayfayı incelemeye, üye iseniz rezervasyon oluşturmaya devam edebilir veya aşağıdaki linkten;

Diğer Salonlara Göz Atabilirsiniz

Bu kapanacak 0 saniye

Scroll to Top